szafa sportowa 1
szafa sportowa 3
szafa sportowa 2
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail

Cechy produktu

  • Niezwykle praktyczne metalowe szafki sportowe.
  • Praktyczność w atrakcyjnych cenach.
  • Produkt zgodny z obowiązującymi standardami i normami.
  • Gwarancja satysfakcji.

 

Na stronie znajdują się tylko wybrane produkty.

Metalowe szafy na sprzęt sportowy

Do bezpiecznego przechowywania drobnego sprzętu sportowego oraz akcesoriów sportowych świetnie nadają się szafy na sprzęt sportowy. To kolejna z naszych propozycji dedykowana różnym obiektom. Metalowa szafa przyda się w takich miejscach, jak np. sale gimnastyczne w szkołach i obiektach sportowych czy na basenach. Szafki sportowe potrzebne są również w pomieszczeniach dla trenerów czy w klubach fitness. Nasza oferta obejmuje różne warianty szaf sportowych, które można dopasować pod indywidualne zapotrzebowanie. Każda dostępna w naszym asortymencie szafa jest meblem odpornym na różne uszkodzenia mechaniczne. Rozmaita kolorystyka pozwala na ciekawą aranżację każdego wnętrza, w którym przechowuje się tego typu przedmioty. Sportowa szafa socjalna nie ulega również korozji, dzięki temu, że pomalowana jest farbą proszkową. Funkcjonalne i ergonomiczne metalowe szafy sportowe sprzedajemy w bardzo atrakcyjnej cenie. Solidna konstrukcja gwarantuje, że każda szafka sportowa będzie stabilna i wytrzymała, a odpowiednie zabezpieczenie będzie chroniło przed dostępem do jej zawartości przed osobami trzecimi.

leasing

Szafy i szafki sportowe – optymalne zagospodarowanie

Szafy socjalne sportowe, które znajdują się w naszej ofercie to produkty doskonałej jakości. Ich funkcjonalność i pojemność pozwala w wygodny sposób przechowywać sprzęt sportowy, taki jak np. piłki, skakanki, szarfy, drążki, przyrządy gimnastyczne, paletki do tenisa i wiele innych wykorzystywanych na co dzień akcesoriów sportowych. Każda metalowa szafa na sprzęt sportowy znajdująca się w naszej ofercie dostępna jest w opcji z drzwiami (zamykanymi na zamek), wieszakami (np. na koszulki, dresy) oraz półkami i schowkiem na buty. Taki podział w sportowej szafie socjalnej pozwala utrzymać na co dzień porządek i gwarantuje łatwy dostęp do każdej rzeczy.

Nie musisz się już martwić o to, gdzie magazynować sprzęt sportowy – szafa lub szafka sportowa to rozwiązanie, z którego warto skorzystać już dziś. Przejrzyj nasze propozycje sportowych szaf socjalnych i wybierz model, który spełni Twoje oczekiwania. Metalowe szafy na sprzęt sportowy – sprawdź nasze produkty w swoim obiekcie sportowym!