szafa-szkolna1
Szafka-szkolna-2-drzwiowa
szafa_szk_01
szafa_szk_02
szafa_szk_03
szafa_szk_04
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail

Cechy produktu

  • W zestawie każda skrytka zamykana jest osobnym numerowanym kluczem (po dwa do każdej skrytki), co w przypadku zagubienia pozwala na dokupienie samego klucza bez wymiany zamka.
  • Dodatkowo dokładamy klucz dyrektorski umożliwiający otworzenie wszystkich skrytek.
  • Do każdej szafki można dokupić ławkę z siedziskiem stałym lub wysuwanym.
Na stronie znajdują się tylko wybrane produkty.

Przykładowe wymiary szafek

Liczba skrytek Wysokość (mm) Szerokość (mm)
2 do 5 1800 300/400/500
4 do 10 800/1800 500/600
6 do 15 1200/1800 500/900
8 do 20 1800 1200

Szkoła to instytucja, w której każdego dnia przebywają setki uczniów i pracowników. Zapewnienie im miejsca do przechowywania wierzchniej odzieży czy osobistych przedmiotów wymaga odpowiedniego rozwiązania technicznego. Szafki szkolne to jeden z takich pomysłów, który dzięki wyborowi odpowiedniej opcji zaspokoi zarówno potrzeby uczniów, nauczycieli, jak i organizację przechowywania środków czystości czy innych niezbędnych akcesoriów. Zajmując się sprzedażą tego rodzaju produktów możemy zaproponować szafki metalowe szkolne w różnych wariantach.

Estetyczne i solidne szafki uczniowskie

Metalowe szafki szkolne cechują się wyjątkowa solidnością, co ma ogromne znaczenie w przypadku placówek o dużej ilości uczniów. Montowane w szatniach szafki szkolne pozwolą na przetrwanie kilku kolejnych roczników bez ryzyka zniszczenia i konieczności wymiany. Szkolne szafki uczniowskie w szkołach zachodnich są już popularne od dawna, w polskich realiach wchodzą do użytku, jako praktyczne i innowacyjne rozwiązanie, eliminujące problem kradzieży czy odpowiedzialność pracowników gospodarczych. Dzięki dużej różnorodności wzorów metalowe szafy mogą pełnić funkcję osobistych, zamykanych na zamek miejsc, w których każdy uczeń pozostawi zimowe ubranie, strój gimnastyczny czy zbędne podręczniki bez konieczności przemieszczania się z nim przez cały okres trwania zajęć. Jednym z rozwiązań jest też specjalna modułowa szafka szkolna do pokoju nauczycielskiego, będąca rozwiązaniem problemów pracowników z miejscem na przechowywanie klasówek, materiałów dydaktycznych czy rzeczy osobistych.

Takie rozwiązanie jak pakowne szafki metalowe szkolne jest ułatwieniem dla uczniów. Zamiast każdego dnia nosić kilkukilogramowy plecak z książkami, część z tych materiałów naukowych mogą powkładać w oferowane przez nas szafki szkolne. Tym samym ich kręgosłup jest znacznie odciążony. Szafki szkolne metalowe pozwalają także utrzymać porządek – zarówno w zakresie odzieży, jak i innych przedmiotów codziennego użytku.
Oferujemy najwyższej jakości szkolne szafki, które spełniają wymogi grupy norm PN-F-06009:2001, PN-F-06010-05:1990. Oprócz tego proponowane przez nas szafki szkolne metalowe posiadają atest higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny.