Komfortowe meble modułowe do szatni

Szatnia jest pomieszczeniem obowiązkowym w każdej firmie, instytucji czy placówce, w której przebywają pracownicy tworzący personel. Dotychczasowe rozwiązania w postaci pomieszczeń z wieszakami i odpowiedzialnego za ich zamykanie pracownika nie zdają już egzaminu, ograniczając dostęp do własnych rzeczy osobistych i angażując osobę odpowiedzialną. Specjalne kompleksy szafek modułowych to rozwiązanie o wiele bardziej praktyczne i nowoczesne.

Szafki do szatni szkolnych i pracowniczych

Szatnia pozwala nie tylko na przechowanie w niej zimowego okrycia czy przeciwdeszczowego płaszcza. W warunkach firm produkcyjnych często niezbędne jest też zapewnienie miejsca na codzienna odzież, zamienianą na strój roboczy. Na terenie zakładu, lub w bezpośrednim sąsiedztwie stanowiska pracy często nie wolno też posiadać przedmiotów osobistych, a damska torebka czy telefon komórkowy mogą być w takiej sytuacji sporym problemem. Metalowe modułowe szafki do szatni pozwalają nie tylko na swobodny dostęp do swoich rzeczy w każdym momencie, ale również nie ograniczają przechowywanych w nich rzeczy do zewnętrznego okrycia. Jest to z jednej strony większa swoboda pracownika, a z drugiej zabezpieczenie jego rzeczy osobistych przed zniszczeniem czy kradzieżą zwłaszcza w dużych firmach. Metalowe szafki szatniowe doskonale sprawdzają się również w szkołach, gdzie każdy uczeń może w nich przechowywać swoje ubrania i książki bez ciągłego angażowania szkolnej woźnej.

szafa-szkolna1
Szafka-szkolna-2-drzwiowa
szafa_szk_01
szafa_szk_02
szafa_szk_03
szafa_szk_04
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail

Nasza firma posiada szafki od dwóch do dwudziestu skrytek w swojej stałej ofercie.
Wymiar standardowego słupka to 1800×300/400x500mm. W ramach tego jednego słupka mieści się od dwóch do pięciu skrytek w pionie.
Wymiary szafek:
– 2 do 5 skrytek 1800×300/400/x500mm
– 4 do 10 skrytek 1800×600/800x500mm
– 6 do 15 skrytek 1800×900/1200x500mm
– 8 do 20 skrytek 1800x1200x500mm
Wszystkie skrytki z zestawu zamykane są osobnym numerowanym kluczem. Dla każdej skrytki istnieją dwa klucze. W przypadku ich zgubienia pozwala to na dokupienie nowego egzemplarza, bez potrzeby zmiany zamka.
Wszystkie skrytki można otworzyć tzw. kluczem dyrektorskim, który jest dołączony do zestawu.
Do każdej szafki można dokupić ławkę z siedziskiem stałym lub wysuwanym.