Biurka, stoły i ławki szkolne

biurko szkolne 1
biurko szkolne 2
biurko szkolne 3
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail

Cechy produktu

  • Bogaty wybór stołów, stolików i biurek.
  • Możliwość indywidualnych personalizacji wybranych modeli.
  • Zgodne z obowiązującymi standardami i normami.
  • Atrakcyjne ceny i szybka realizacja zamówień.

 

Na stronie znajdują się tylko wybrane produkty.

Meble szkolne – stoły, stoliki i biurka dla dzieci

Jako dystrybutor mebli o różnym przeznaczeniu, naszym Klientom możemy zaproponować m.in. meble szkolne, które wykonuje dla nas zaufany producent. Jeśli interesuje Cię hurt w tym zakresie, to nasza oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Dzięki regulowanym biurkom szkolnym czy dziecięcym stolikom – jednoosobowym lub dwuosobowym – można stworzyć bardzo wygodne warunki pracy dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nowoczesne biurka szkolne dla dzieci oraz regulowane stoły szkolne znajdujące się w naszej ofercie wpiszą się w estetykę niejednej klasy. Ze względu na to, że posiadamy je w kilku rozmiarach – łatwo będzie je dopasować pod różny metraż. Poza meblami szkolnymi, przy których na co dzień pracują uczniowie, polecamy także szkolne stoły laboratoryjne, które doskonale sprawdzą się w pracowni chemicznej lub fizycznej. Dysponujemy także komputerowymi stolikami szkolnymi, które z kolei idealnie będą pasować do sali informatycznej. Gwarantujemy, że każdy oferowany przez naszą hurtownię stół szkolny składany czy też tradycyjny stolik szkolny uczniowski, jak również biurko dla dzieci i biurka młodzieżowe, spełniają europejskie standardy i są ergonomiczne.
Każdy stolik szkolny, regulowane biurko pod komputer czy biurko narożne to mebel wytrzymały, z którego będzie można korzystać przez wiele lat. Meble szkolne z naszej kolekcji oferujemy w różnej kolorystyce. Malowane są farbami proszkowymi, odpornymi na uszkodzenia.

leasing

Biurka i stoliki narożne, pod komputer i biurka z regulowaną wysokością

Biurko młodzieżowe, stolik dla dzieci czy stół szkolny można w łatwy sposób łączyć w dowolne zestawy. Chętnie doradzamy klientom w zakresie optymalnych rozwiązań. Jeśli chodzi o drewniane biurka szkolne, to w naszej bogatej ofercie można znaleźć także te z nadstawką, która sprawia, że zyskuje się dodatkowe miejsce na książki, piórnik i inne rzeczy, z których na co dzień korzysta uczeń. Uniwersalnym wariantem może być biurko szkolne regulowane. Można je – podobnie jak stoliki szkolne z regulowaną wysokością - dopasować do wzrostu ucznia. Kolejnym praktycznym rozwiązaniem są stoły szkolne trapezowe. Wyróżnia je nie tylko oryginalne wzornictwo, ale także to, że są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Stolik szkolny trapezowy jest również przykładem stołu z regulowaną wysokością, co sprawdza się szczególnie w szkołach, w których uczą się zarówno starsi, jak i młodsi uczniowie.

Do klas polecamy stoliki szkolne jednoosobowe lub dwuosobowe. Niektórzy nauczyciele wolą, kiedy uczniowie siedzą pojedynczo, dlatego chętniej wybraliby oni stół szkolny jednoosobowy. Z kolei stolik szkolny dwuosobowy to klasyka i wariant najczęściej występujący w szkołach. Inny mebel, stolik szkolny pod komputer z pewnością ułatwi prowadzenie zajęć z informatyki w pracowni komputerowej. Dostosowywany jest do wzrostu ucznia i posiada stosowny certyfikat dopuszczający do użytku szkolnego. Biurko szkolne na stelażu, komputerowe lub narożne, stoliki uczniowskie regulowane – z naszą hurtownią urządzisz nie tylko szkolne salki, ale również pokój ucznia.