W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo bogaty wybór najwyższej jakości mebli szkolnych dla uczniów, wśród których znajdują się krzesła, biurka, regały oraz szafki szkolne, mogące służyć przechowywaniu rzeczy podręcznych, ubrań lub książek. Oferowane meble szkolne znajdują swoje zastosowanie w klasach, szatniach uczniowskich oraz w pokojach nauczycielskich. Sprawdzają się również doskonale w przypadku szatni pracowniczych.

BudoEx - najwyższa dbałość o jakość

Nowoczesne ławki do klas, pracowni czy na szkolne korytarze to kolejne z udogodnień. Jako doświadczony producent i dystrybutor mebli szkolnych dla dzieci oferujemy umeblowanie wykonane z najwyższą dbałością o standardy jakości, a więc bezpieczne, funkcjonalne i trwałe. Jego nieodłącznymi cechami są też oczywiście nowoczesny wygląd oraz komfort użytkowania.

Nowoczesne meble dla szkół: produkcja, dystrybucja i hurtownia

Działając jako dystrybutor mebli szkolnych doskonale zdajemy sobie sprawę, że stare typy umeblowania szkolnego powoli przechodzą do lamusa. Są one zastępowane coraz częściej przez nowoczesne szkolne meble metalowe, które cechuje większa wytrzymałość, długowieczność oraz sterylność. Szkoła posiadające klasy wyposażone w takie meble staje się automatycznie o wiele bezpieczniejszym miejscem, zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.
Wiemy, że brak wygody sprawia, że uczniowie stają się rozkojarzeni i pracują w sposób nieefektywny, stąd, w pierwszej kolejności, oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości siedzisk.Ergonomiczne, dopasowane do wzrostu krzesła, które posiada w asortymencie nasza hurtownia, z pewnością pomogą dzieciom zachować świeży umysł oraz skupić się na powierzanych przez nauczyciela zadaniach. Produkowane przez nas meble szkolne dla uczniów są także odpowiednio wyprofilowane, aby maluchom wygodnie było na nich siedzieć nawet przez kilka godzin.

leasing mebli szkolnych
Produkcja naszych mebli szkolnych do klas odbywa się przy wykorzystaniu materiałów spełniających rygorystyczne wymagania w zakresie higieniczności. Wszystkie produkty, które jako producent oferujemy w hurcie posiadają niezbędne certyfikaty dopuszczające je do użytku w szkołach zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z 31 grudnia 2002 roku.

Indywidualne podejście do zamówienia

Nie działamy jak tradycyjni producenci mebli szkolnych. Nasza oferta w zakresie dystrybucji obejmuje także niestandardowe sprzęty, które mogą być np. dopasowane do wzrostu użytkownika. Dzięki zaawansowanemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, zarówno w wersji detal, jak i hurt.
Solidność naszych mebli szkolnych dla dzieci pozwoli zapomnieć dyrekcji o podobnych inwestycjach na naprawdę długie lata.