Łóżka metalowe jednoosobowe

Wygodne i bezpieczne łóżko metalowe, produkowane jest z wysokogatunkowej stali. To niezwykle wytrzymała oraz stabilna konstrukcja. Leżysko łóżka w postaci metalowej siatki zostało wspawane na trzech kątownikach, przez co zwiększono wytrzymałość łóżek. Łóżka naszej produkcji znajdują zastosowanie w akademikach, hostelach, kwaterach pracowniczych, pensjonatach czy też w obozach, w których przebywają uchodźcy. Łóżka przystosowane są do materacy o rozmiarach 80/90×200 cm. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. BudoEx Kraków poleca trwałe konstrukcje do spania.
łóżko pojedyńcze — kopia
łóżko pojedyncze
łóżko składane po złożeniu
łóżko składane
łóżko z dostawką
materac 90x200
materac srodek
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail

Informacje:


Modele: ZLO 1, ZLO 1S, TRZ 1


Wymiary: standardowo 200x90cm (możliwość realizacji niestandardowych wymiarów)


Kolor: czarny, biały, szary (przy dopłacie 10% dowolny kolor)


Do łóżek sprzedajemy też materace oraz pościel w kompletach (kołdra z poszewką + poduszka z poszewką + prześcieradło)

Szczegółowe parametry przykładowych łóżek pojedynczych

Model Wymiar Zdjęcie Opis
Łóżka na nogach z profilu okrągłego (1,5mm), leżysko profil kwadratowy zamknięty (1,5mm) wykończone siatką metalową
ZLO 1 200cm x 90cm x 60 cm łóżko pojedyncze ZLO 1 Łóżko pojedyncze, wysokość całkowita 60 cm. Standardowo robimy leżyska pod materac 200x90cm. Ale możemy zrobić dowolny wymiar leżyska, przy założeniu kupna powyżej 5 sztuk.
ZLO 1S 200cm x 90cm x 33/35cm łóżko jednoosobowe składane ZLO 1S Łóżko pojedyncze składane. Wysokość całkowita 33/35 cm. Zamówienie minimum 10 sztuk.
Łóżka na nogach z profilu kwadratowego zamkniętego (grubość stali 2,00mm), leżysko profil w kształcie L (grubość 4mm) wykończone siatką metalową
TRZ 1 200cm x 90cm x 75cm łóżko pojedyncze TRZ 1 Łóżko pojedyncze, wysokość całkowita 75 cm. Standardowo robimy leżyska pod materac 200x90cm. Ale możemy zrobić dowolny wymiar leżyska, przy założeniu kupna powyżej 10 sztuk.

Pojedyncze łóżka w obiektach pobytowych

Łóżko to kluczowy sprzęt dla sprawowania opieki nad osoba wymagającą stałej opieki. Konstrukcje z metalu nie wchłaniają płynów, nie zachowują zapachu i są łatwe do utrzymania w czystości. Dzięki malowaniu proszkowemu łóżka utrzymują trwałość oraz estetyczny wygląd przez wiele lat eksploatacji. Łóżka jednoosobowe umożliwiają personelowi dostęp do osoby leżącej i wykonywanie czynności związanych z pielęgnacją, podawaniem leków czy zmianą pościeli. Oprócz placówek opiekuńczych bądź medycznych jednoosobowe łóżka metalowe sprawdzają się także w hotelach pracowniczych czy akademikach, wynajmujących pokoje dwu- i trzyosobowe przez wiele miesięcy. Metalowe łóżko, użytkowane przez hotel robotniczy czy hostel młodzieżowy odznacza się trwałością i nawet w trakcie intensywnego użytkowania zachowuje estetyczny wygląd przez długi czas. W obiektach długotrwałego pobytu robotników sezonowych czy studentów tego rodzaju łóżko to rozwiązanie ekonomiczne i praktyczne. Interesującym rozwiązaniem w kategorii jednoosobowych modeli są ergonomiczne podwieszane łóżka dla niedużych pomieszczeń, które można złożyć na ścianę.
Łóżka metalowe do hoteli robotniczych i itp. miejsc, które można znaleźć w naszej ofercie, to inwestycja na wiele lat. Solidnie wykonane, odporne na mechaniczne uszkodzenia, będą długo służyć gościom hotelowym. Sprzedajemy je w bardzo atrakcyjnych cenach.

Łóżka dla osób chorych

Placówki sprawujące opiekę nad osobami obłożnie chorymi, domy złotej jesieni, szpitale i hospicja to obiekty, w których istotne jest zapewnienie wygodnych warunków do leżenia z zachowaniem trwałości, higieny i dostępu do pacjenta. Za sprawą metalowych jednopoziomowych konstrukcji można osiągnąć całość tych cech, przy jednoczesnym utrzymaniu estetyki pomieszczeń i dobrych warunków pracy personelu. Z naszej kolekcji łóżek można dopasować łóżka metalowe optymalne dla potrzeb danej placówki. Jeśli będą mieć Państwo kłopot z wyborem – chętnie służymy naszą poradą.