Nieodłącznym elementem wypoczynku człowieka jest sen. Zapewnienie jego komfortu to najważniejsze zadanie producentów i dostawców różnorodnych łóżek. Oczywiście wybór odpowiedniego produktu do domu to indywidualna sprawa każdego z nas, ale wyposażenie miejsc, z których korzysta większa liczba osób jest o tyle trudne, że każda z nich ma inne preferencje i potrzeby. Szpitale, hospicja, schroniska, hotele, kwatery pracownicze, obozy harcerskie - to tylko niektóre przykłady miejsc, w których panują specyficzne wymogi zapewnienia jak najlepszego wypoczynku z gwarancją niskich cen za nocleg. W takich warunkach doskonale sprawdzają się oferowane przez nas metalowe łóżka pojedyncze i piętrowe, których jesteśmy przodującym dostawcą. Szeroki zakres współpracy z uznanymi na rynku producentami łóżek metalowych pozwala nam zagwarantować dostawy zarówno dla odbiorcy indywidualnego, jak i hurtowego z Krakowa i innych miast Polski w produkty nie tylko wysokiej jakości, ale także spełniające wymagania dotyczące ich ceny oraz wymiarów. W przypadku potrzeb ukierunkowanych na określone wymiary łóżek jednoosobowych, czy też metalowych łóżek piętrowych dla dorosłych i dzieci, każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i realizację zgodną ze specyfikacją danego zlecenia.

Łóżka pojedyncze

łóżko pojedyńcze — kopia
łóżko pojedyncze
łóżko składane po złożeniu
łóżko składane
łóżko z dostawką
materac 90x200
materac srodek
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail

Warianty łóżek jednoosobowych:


Modele: ZLO 1, ZLO 1S, TRZ 1.


Wymiary: standardowo 200x90cm (przy zamówieniu powyżej 5szt. wymiar dowolny, profil kwadrat powyżej 10szt.)


Kolory: szary, czarny, biały (lub dowolny za dopłatą 10%)


Opis: Naszym klientom oferujemy jednoosobowe łóżka metalowe z leżyskiem przystosowanym do materaców o rozmiarach 200 x 90 cm, Istnieje też możliwość zmiany wymiaru na inny, określony w zapotrzebowaniu, pod warunkiem zakupu minimum 5 sztuk metalowych łóżek w zależności od wyboru danego modelu.

Łóżka piętrowe

Łóżko piętrowe gr-emalia
Łóżko piętrow. z poszerzanym dołem
Łóżko 3 piętrowe z poszerzanym dołem
łóżko piętrowe niskie dzielone na dwa pojedyncze
łóżko piętrowe wysokie dzielone na dwa pojedyncze
materac 90x200
materac srodek
Łóżko 3 pietra z poszerzanym dołem
Łóżko piętrowe grunto-emalia
Łóżko piętrowe z poszerzanym dołem
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail
NextGen ScrollGallery thumbnail

Warianty łóżek piętrowych:


Modele: ZLO 2N, ZLO 2W, ZLO 2WP, ZLO 3, ZLO 3P, TRZ 2


Wymiary: standardowo 200x90cm (przy zamówieniu powyżej 5szt. wymiar dowolny, profil kwadrat powyżej 10szt.)


Kolory: szary, czarny, biały (lub dowolny za dopłatą 10%)


Opis: W tej grupie łóżek metalowych oferujemy produkty piętrowe niskie, wysokie, wysokie z poszerzanym dołem oraz trzypiętrowe z indywidualnie ustalaną wysokością, również w modelu z poszerzanym dołem. Leżyska w każdym z tych łóżek zostały standardowo przystosowane do materaców w rozmiarze 200 x 90 cm. Zmiana wymiaru leżyska na inny uzależniona jest od zakupu minimum 5 lub 10 sztuk łóżek w zależności od wybranego modelu.

*Wszystkie łóżka piętrowe można rozkładać na dwa pojedyncze.

Specyfikacja produktowa – co proponujemy klientom?

Przede wszystkim wysoką jakość wszystkich dostępnych w naszej ofercie łóżek metalowych pojedynczych i piętrowych, których parametry i kolory spełnią każde oczekiwania. Potencjalnym klientom proponujemy:

1. Łóżka na nogach wykonanych z okrągłego profilu (grubość stali 1,5 mm), leżysko z profilu kwadratowego zamkniętego (grubość stali 1,5 mm) wykończone siatką metalową. W tej grupie funkcjonują produkty, zazwyczaj ze standardowym leżyskiem pod materac 200 x 90 cm:

 • łóżka pojedyncze z wysokością całkowitą 60 cm,
 • łóżka pojedyncze składane z wysokością całkowitą 33/35 cm,
 • łóżka piętrowe niskie z wysokością całkowitą 140 cm i odległością między leżyskami 66 cm, możliwość rozłożenia łóżka na dwa pojedyncze,
 • łóżka piętrowe wysokie z wysokością całkowitą 161 cm i odległością między leżyskami 98 cm, możliwość rozłożenia łóżka na dwa pojedyncze,
 • łóżka piętrowe wysokie z poszerzanym dołem (wysokość całkowita 161 cm, odległość między leżyskami 98 cm) i indywidualnie ustalaną wielkością leżysk, możliwość rozłożenia łóżka na dwa pojedyncze,
 • łóżka trzypiętrowe z leżyskami pod materac 200 x 90 cm (wysokość całkowita i odległość między leżyskami ustalana indywidualnie),
 • łóżka trzypiętrowe z poszerzanym dołem (wysokość całkowita, odległość między leżyskami i ich wielkość ustalana indywidualnie),
 • standardowe kolory powyższych produktów to szary, czarny i biały, przy czym istnieje możliwość zamówienia innego koloru (dopłata 10%).

2. Łóżka na nogach wykonanych z profilu kwadratowego zamkniętego (grubość stali 2,0 mm), leżysko z profilu w kształcie litery L (grubość stali 4,0 mm) wykończone siatką metalową. W tej grupie funkcjonują produkty, zazwyczaj ze standardowym leżyskiem pod materac 200 x 90 cm:

 • łóżko pojedyncze z wysokością całkowitą 75 cm,
 • łóżko piętrowe z wysokością całkowitą 150 cm i możliwością rozłożenia na dwa pojedyncze,
 • standardowe kolory powyższych produktów to szary i czarny.

Atrakcyjne ceny łóżek hurtowo

Jedną z głównych grup sprzedażowych w tzw. hurcie są właśnie łóżka metalowe, które od wielu lat funkcjonują w naszej ofercie. Bardzo ścisła współpraca z producentem pozwoliła nam wypracować szeroką gamę wysokiej jakości produktów idealnie dostosowanych do potrzeb hurtowego odbiorcy. Specjalne wymagania dotyczące obiektów grupowego przebywania są zawsze w pełni zabezpieczone poprzez posiadane łóżka o najwyższych standardach wytrzymałościowych, gwarantujących komfort wypoczynku. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każde potrzeby klientów hurtowych dotyczące zmiany parametrów są realizowane z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa i trwałości podczas użytkowania metalowych łóżek zarówno pojedynczych, jak i piętrowych. Przy czym te ostatnie są doskonałą propozycją dla tanich noclegowni, hoteli robotniczych, akademików i obozów, w których zakwaterowanie mogą znaleźć np. uchodźcy. Dla klientów hurtowych, dokonujących zakupu powyżej 10 sztuk metalowych łóżek pojedynczych i piętrowych przewidywane są rabaty. Atrakcyjne ceny dotyczą także zakupu łóżek w komplecie z materacem lub materacem i pościelą. Wszyscy klienci posiadający już łóżka metalowe mogą także skorzystać z zakupu samej pościeli - w naszej ofercie dostępne są kołdry i poduszki z poszewkami, a także prześcieradła.

Dlaczego my?

Cena
Klienci hurtowi dokonujący w naszym krakowskim sklepie zakupu powyżej 10 sztuk łóżek metalowych pojedynczych i piętrowych korzystają z programu rabatowego oraz indywidualnych ustaleń w przypadku dużych zleceń i stałej współpracy.
Transport
Niezależnie od wielkości zamówienia i uzgodnionej specyfikacji dotyczącej określonych parametrów łóżek metalowych pojedynczych i piętrowych klienci Budo-Ex mogą liczyć na szybką realizację i transport na terenie Krakowa i innych miast Polski
Hurt
Jako profesjonalny dostawca łóżek metalowych pojedynczych i piętrowych, firma Budo-Ex z Krakowa realizuje różnorodne zamówienia, w tym te dotyczące znacznych ilości produktów, także w ramach stałej współpracy.
Elastyczność
Szeroka gama łóżek metalowych pojedynczych oraz łóżek piętrowych w ofercie naszej krakowskiej firmy idealnie spełnia oczekiwania klientów, umożliwiając ich wykorzystanie w różnorodnych obiektach zbiorowego przebywania.

Metalowe łóżka do hoteli, pensjonatów, obozów i nie tylko

Szeroka oferta miejsc noclegowych to nie tylko hotele o wysokim standardzie, ponieważ na rynku funkcjonują również obiekty o ogólnej dostępności i niskich cenach za nocleg. To właśnie w takich miejscach, świetnie sprawdzają się łóżka metalowe pojedyncze, a także piętrowe. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia nierzadko związane z intensywnym użytkowaniem. Zastosowana specjalna konstrukcja metalowa zapewnia stabilność oraz wygodę i bezpieczny wypoczynek również osobom o dużej wadze. Produkty z naszej oferty spełniają także specyficzne funkcje towarzyszące miejscom regularnej opieki nad chorymi – w szpitalach, domach opieki, noclegowniach. Firma Budo-Ex z Krakowa, jako sprzedawca łóżek metalowych pojedynczych i piętrowych, proponuje wysokiej jakości produkty kute, malowane proszkowo, w kolorze zgodnym z oczekiwaniami, które niewątpliwie będą bezproblemowo funkcjonować przez wiele lat użytkowania.