ATRAKCYJNE CENY

Od lat stałymi produktami w naszej ofercie są łóżka metalowe. Producent, z którym współpracujemy na co dzień zaopatruje nas w produkty wysokiej jakości. Prowadzimy sprzedaż hurtową metalowych łóżek już gotowych, które znajdują się w naszej ofercie, jak i tych, które robimy na specjalne zamówienie.
Istotną cechą miejsc do spania w obiektach grupowego przebywania jest posiadanie dużej liczby łóżek o najwyższych standardach wytrzymałości, gwarantujących komfort wypoczynku. Najbardziej praktyczne, a przy tym trwałe łóżka, to sprawdzone piętrowe konstrukcje wykonane z metalu, optymalne do miejsc tanich noclegów. Doskonale będą spełniać swoje funkcje w takich lokalizacjach, jak: hostel, hotel robotniczy, akademik czy obozy, w których kwaterowani są uchodźcy. Producent łóżek metalowych, u którego się zaopatrujemy, umożliwia zaproponowanie tego rodzaju obiektom łóżek piętrowych i pojedynczych. Dopasujemy się do oczekiwań każdego klienta zarówno w zakresie ilości, jak i rodzaju produktów.

ŁÓŻKA METALOWE HURT

Zamawiając łóżka hotelowe u nas, można liczyć na atrakcyjne ceny i upusty. Dzięki temu, że współpracujemy z różnymi znanymi producentami, to przyjmujemy zamówienia na każde łóżka metalowe. Hurt to jedna z naszych propozycji dla klientów z różnych zakątków Polski. Wystarczy złożyć telefonicznie lub mailowo zamówienie na łóżka metalowe i podać jego wymiary. Producent, mając taką informację, przystępuje wówczas do przygotowania zlecenia. Jeśli klient życzy sobie łóżka pod indywidualne wymiary – nie jest to dla nas żaden problem.
Łóżka metalowe hurt – zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą! Zobacz, co może ci zaproponować nasz sklep z łóżkami metalowymi!

ŁÓŻKA DO HOTELI, PENSJONATÓW, OBOZÓW

Oferta miejsc noclegowych to nie zawsze hotele o wysokim standardzie. Często są to obiekty o ogólnej dostępności i niskich opłatach. Są to miejsca, gdzie potrzebne okazują się meble metalowe, w tym łóżka metalowe. Sprzedawane przez nas łóżka z metalu to konstrukcje charakteryzujące się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia, związane z intensywnym użytkowaniem oraz czynnikami fizycznymi. Inaczej niż drewno czy surowce drewnopodobne metal nie ulega osłabieniu i nie zmienia swojej struktury. Jest to materiał niepodlegający deformacjom lub złamaniom, a stabilność konstrukcji zapewnia wygodny i bezpieczny wypoczynek również osobom o dużej wadze. Łóżko z metalu spełnia swoje funkcje w miejscach regularnej opieki nad chorymi – w szpitalach, domach opieki, noclegowniach. Jako sprzedawca łóżek metalowych możemy zaproponować różne warianty. Adekwatnie do potrzeb dostępne są modele tradycyjne, tj. łóżko jednoosobowe, jak i ich warianty jedno i dwupiętrowe optymalne do wyposażenie pokoi o niewielkiej powierzchni. Metalowe łóżko kute, malowane proszkowo na estetyczny kolor to praktyczny sprzęt na wiele lat użytkowania.