Szafki dla uczniów i nauczycieli

Szkoła to instytucja, w której każdego dnia przebywają setki uczniów i pracowników. Zapewnienie im miejsca do przechowywania wierzchniej odzieży czy osobistych przedmiotów wymaga odpowiedniego rozwiązania technicznego. Szafki szkolne to jeden z takich pomysłów, który dzięki wyborowi odpowiedniej opcji zaspokoi zarówno potrzeby uczniów, nauczycieli, jak i organizację przechowywania środków czystości czy innych niezbędnych akcesoriów. Zajmując się sprzedażą tego rodzaju produktów możemy zaproponować szafki metalowe szkolne w różnych wariantach.

Estetyczne i solidne szafki szkolne

Metalowe szafki szkolne cechują się wyjątkowa solidnością, co ma ogromne znaczenie w przypadku placówek o dużej ilości uczniów. Montowane w szatniach szafki szkolne pozwolą na przetrwanie kilku kolejnych roczników bez ryzyka zniszczenia i konieczności wymiany. Szkolne szafki uczniowskie w szkołach zachodnich są już popularne od dawna, w polskich realiach wchodzą do użytku, jako praktyczne i innowacyjne rozwiązanie, eliminujące problem kradzieży czy odpowiedzialność pracowników gospodarczych. Dzięki dużej różnorodności wzorów metalowe szafy mogą pełnić funkcję osobistych, zamykanych na zamek miejsc, w których każdy uczeń pozostawi zimowe ubranie, strój gimnastyczny czy zbędne podręczniki bez konieczności przemieszczania się z nim przez cały okres trwania zajęć. Jednym z rozwiązań jest też specjalna modułowa szafka szkolna do pokoju nauczycielskiego, będąca rozwiązaniem problemów pracowników z miejscem na przechowywanie klasówek, materiałów dydaktycznych czy rzeczy osobistych.

W stałej ofercie posiadamy szafki od dwóch do 20 skrytek.
Standardowy wymiar jednego słupka to 1800×300/400x500mm. W ramach jednego słupka mieści się od 2 do 5 skrytek w pionie.
Wymiary szafek:
- 2 do 5 skrytek 1800×300/400/x500mm
- 4 do 10 skrytek 1800×600/800x500mm
- 6 do 15 skrytek 1800×900/1200x500mm
- 8 do 20 skrytek 1800x1200x500mm
W zestawie każda skrytka zamykana jest osobnym numerowanym kluczem (po dwa do każdej skrytki), co w przypadku zagubienia pozwala na dokupienie samego klucza bez wymiany zamka.
Dodatkowo dokładamy klucz dyrektorski umożliwiający otworzenie wszystkich skrytek.
Do każdej szafki można dokupić ławkę z siedziskiem stałym lub wysuwanym.
Na zdjęciach prezentujemy również szafy szkolne o niestandardowych wymiarach. Każda zamówiona u nas szafka szkolna może być dostosowana do indywidualnych wymagań klienta.

Takie rozwiązanie jak pakowne szafki metalowe szkolne jest ułatwieniem dla uczniów. Zamiast każdego dnia nosić kilkukilogramowy plecak z książkami, część z tych materiałów naukowych mogą powkładać w oferowane przez nas szafki szkolne. Tym samym ich kręgosłup jest znacznie odciążony. Szafki szkolne metalowe pozwalają także utrzymać porządek – zarówno w zakresie odzieży, jak i innych przedmiotów codziennego użytku.
Oferujemy najwyższej jakości szkolne szafki, które spełniają wymogi grupy norm PN-F-06009:2001, PN-F-06010-05:1990. Oprócz tego proponowane przez nas szafki szkolne metalowe posiadają atest higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny.